ПОДЕМОТ НА OPPO ГО СТАВИ КАКО НАЈПРОДАВАН КИНЕСКИ ТЕЛЕФОН

Кинескиот бренд за телефони, Oppo, по прв пат стана најпродаван, покажуваат најновите податоци и ја презедоа круната на Huawei. Според истражувањето на Counterpoint Research, Oppo

ШЕКИЛ О’НИЛ – 42 ФАКТИ КОИ НЕ СТЕ ГИ ЗНАЕЛЕ ЗА КОШАРКАРСКАТА ЅВЕЗДА!

Нема човек кој не го помни Шекил О’Нил, легендарниот американски кошаркар, центарот кој ги искрши плексиглас таблите на кошевите од половина стадиони ширум Америка!

1 2 3 6