ВИДЕО: РЕАЛ ЈА РЕШИ АТАЛАНТА, СИТИ ПРЕКУ МЕНХЕНГЛАДБАХ ДО ЧЕТВРТФИНАЛЕ ВО ЛШ!

Фудбалерите на Реал Мадрид со победа од 3-1 (1-0) ја елиминираа Аталанта од осминафиналето во Лигата на шампионите. „Кралевите“ рутински ја одработија задачата, па по

ТУРЦИЈА И СРБИЈА СО НОВИ ПРАВИЛА ЗА ВЛЕЗ НА ТУРИСТИ

Од денес Турција воведе правило преку кое странските туристи ќе мора да пополнат електронски формулар на Министерството за здравство, соопшти турското МНР. За турските граѓани,

1 2 3 5