СРАМЕН ПОРАЗ ЗА ВАРДАР: СИЛЕКС МУ ДАДЕ „ШЕСТКА“ ВО КРАТОВО! (ВИДЕО)

Фудбалерите на Вардар доживеаја нов срамен пораз во Првата македонска фудбалска лига, откако загубија на гостувањето во Кратово со 6-0 од Силекс. Головите на натпреварот

1 2 3 5