МАДОНА ГО ПРОСЛАВИ РОДЕНДЕНОТ НА МОМЧЕТО СО ЏОИНТ (ФОТО)

МАДОНА ГО ПРОСЛАВИ РОДЕНДЕНОТ НА МОМЧЕТО СО ЏОИНТ (ФОТО)

Поп-дивата Мадона наиде на гневот на некои од нејзините фанови откако на роденденската прослава на нејзиното момче беше сликана со џоинт. Нејзиниот 29 години помлад партнер Ахламалик Вилиамс во сабота славеше роденден, па по тој повод Мадона објави компилација од заеднички фотографии.

„Среќен роденден љубов. Благодарам што ми ги отвори очите. Како да објаснам како се чувствувам? Одиме да се онесвестиме“,

стои во објавата

„Ова е непотребно, „Драго ми е дека си среќна, но пушењето е одвратно“, „Малку претеравте“, се само дел од коментарите.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *