ЗАРАБОТКАТА НА „ГАСПРОМ“ ГО ДОСТИГНА ДНОТО

Добивката на акционерите на државната руска енергетска компанија „Гаспром“ за 2020 година е намалена деветкратно – тоа го покажува документацијата на компанијата подготвена според меѓународните

ЏАСТИН БИБЕР НА ВИКТОРИЈА БЕКАМ И ПОДАРИ „УНИКАТНИ“ ОБУВКИ

Откако од американскиот пејач пристигнаа пурпурните „крокс“ на нејзината домашна адреса, Викторија ги праша своите фанови на Инстаграм дали треба да ги носи. Викторија Бекам

ТАНЦ НА СЕЛМА ХАЈЕК И ЕНТОНИ ХОПКИНС- ЗА ЕДЕН ДЕН СОБРА ЧЕТИРИ МИЛИОНИ ПРЕГЛЕДИ

Ентони Хопкинс и неговата колешка Селма Хајек со танц го прославија Оскарот што неодамна го освои актерот за улогата во филмот „Татко“. Во слаткото видео

ДЕЈВИД БЕКАМ ЗАРАБОТУВА 50.000 ФУНТИ ДНЕВНО

Една од најголемите фудбалски и генерално спортски ѕвезди на сите времиња, гламурозниот Дејвид Бекам, според последните информации на Дејли Мејл, заработува 50.000 фунти дневно. Заработувачката

HUAWEI AUDIO LAB: ПРОСТОРИЈАТА БЕЗ ЗВУК И НЕЈЗИНАТА УЛОГА ВО РАЗВ ОЈОТ НА FREEBUDS 4

TWS (True Wireless Stereo) слушалките се оние модели кои ви овозможуваат слободно да слушате и комуницирате без да бидете ограничени со кабли. Следното ниво на