АЈКУЛА СО ГОЛЕМИНА НА МЕГАДОЛОН ГИ ПРЕПЛАШИЛА ТУРИСТИТЕ НА БРОД (ВИДЕО)

Неверојатно голема ајкула ги исплашила туристите на брод-крузер, кои врескале гледајќи како предаторот кружи околу бродот. Музичарот Алекс Албрехт објави снимка од ајкулата на ТикТок,

„ПРИЈАТЕЛИ“-ФАНОВИТЕ ЗАГРИЖЕНИ И РАЗОЧАРАНИ ОД СОСТОЈБАТА НА МЕТЈУ ПЕРИ

Во врска со негативните коментари што фановите ги оставија на социјалните мрежи околу актерот Метју Пери, режисерот на продолжението на серијата „Пријатели“, Бен Винстон изјави

1 2 3 117