Ерика Баду добила чудни резултати за Ковид: Левата ноздра позитивна, десната негативна!

Пејачката Ерика Баду со своите фанови одлучи да ги сподели резултатите кои ги добила кога направила брз тест за ковид-19. Останала изненадена откако тестот покажала

Јапонец во потрага по совршениот предмет кој може да служи при спиење

Јапонецот Оно Хошимару на Твитер ја сподели својата мисија во која пробува да го најде совршениот предмет со кој може да спие Ваквите експерименти Оно

Панчо ја истетовира легендарната македонска фудбалска репрезентација на својата нога

Македонскиот рапер и диџеј, Владимир Блажев т.н. Панчо, го комеморираше квалификувањето на Македонија на ЕП во 2021 година Самото квалификување на Македонија на ЕП е