ПО НАТПРЕВАРОТ ОД ЛШ, СУДИЈАТА МУ БАРАШЕ АВТОГРАМ НА ХАЛАНД ВО ТУНЕЛОТ

Манчестер сити славеше против Борусија Дортмунд со 2-1 во првиот натпревар од четвртфиналето во Лигата на шампионите. Автори на победата на „граѓаните“ беа Де Брујне

ГОЛЕМ ТРАНСФЕР НА ПОВИДОК- РАЈОЛА И ТАТКОТО НА ХАЛАНД ПРИСТИГНАА ВО КАТАЛОНИЈА!

Менаџерот Мино Рајола и таткото на ѕвездата на Борусија Дортмунд и најдобриот млад напаѓач на светот, Ерлинг Халанд, утрово пристигнале во Каталонија, со цел во