Клуни може да настрада сериозно ако ова го направи во домот

Холивудскиот актер и еден од најатрактивните џентлмени во јавноста, Џорџ Клуни, во интервју за „В магазин“ откри како ги поминува деновите за време на пандемијата.

Американки се облекле како млади баби за да се вакцинираат преку ред

Две млади „баби“ од Флорида се маскирале во стари жени со цел да го измамат здравствениот систем и да ја добијат втората доза вакцина. Канцеларијата

Reddit приказни: Денес за*бав кога за малку ќе го онесвестев моето момче за време на секс

Нова недела и време за нова приказна од r/tifu. Приказната доаѓа од u/closefarhere, која покажува дека интимните односи со партнерот не се секогаш толку филмски

Доли Партон: Не е соодветно да ме ставаат на пиедестал во моментов

Американската пејачка, Доли Партон, е контра предлог-законот на пратениците од Тенеси кои сакаат да се подигне нејзина статуа во Нешвил. Таа смета дека со оглед

1 2 3 17