МЕГАН НЕМА ДА ПРИСУСТВУВА НА ПОГРЕБОТ НА ПРИНЦОТ ФИЛИП

Принцот Хари следната сабота ќе присуствува на погребот на неговиот дедо принцот Филип, а неговата сопруга Меган Маркл нема да присуствува, потврди Бакингемската палата. “Војводата

ОПРА ОД ИНТЕРВЈУТО СО ХАРИ И МЕГАН МАРКЛ ЗАРАБОТИЛА 7 МИЛИОНИ ДОЛАРИ!

Опра Винфри пред неколку седмици го одржа можеби најважното интервју во последните 10 години од нејзината кариера, кога разговараше со Хари и Меган Маркл за

50 МИЛИОНИ ЛУЃЕ ГО ГЛЕДАЛЕ ИНТЕРВЈУТО НА ОПРА СО ХАРИ И МЕГАН

50 милиони луѓе ширум светот го гледале интервјуто на Опра Винфри со британскиот принц Хари и неговата сопруга Меган Маркл на телевизија или преку платформа за стриминг, објави американската телевизиска мрежа ЦБС.

ПОЛУСЕСТРАТА НА МЕГАН МАРКЛ ТВРДИ ДЕКА СЕ ШТО ТАА КАЖАЛА ВО ИНТЕРВЈУТО СО ОПРА БИЛО ЛАГА

Саманта Маркл, сестрата на Меган Маркл, тврди дека повеќе од половина од работите кои нејзината сестра ги изнесе во интервјуто со Опра биле чиста лага.

ИНТЕРВЈУ СО ОПРА: МЕГАН РАЗМИСЛУВА ЗА САМОУБИСТВО, ВО КРАЛСКИОТ ДВОР ВЛАДЕЕЛ РАСИЗАМ

„Телевизискиот настан на деценијата“, двочасовен специјал во кој американската кралица на ток-шоу Опра Винфри (67) ги интервјуираше принцот Хари (36) и Меган Маркл (39) беше навистина бомбастичен, како што беше најавено.