ПОГБА Е „ЏОКЕРОТ“ НА ОЛЕ, ЈУНАЈТЕД ГО ИСФРЛИ МИЛАН ОД ЛЕ! (ВИДЕО)

Фудбалерите на Манчестер Јунајтед се радуваа на пласман во четвртфиналето на Лигата на Европа, откако го добија реваншот од осминафиналето со Милан (0-1). Еден момент