РЕКОРДНО НИСКА ГЛЕДАНОСТ НА ОСКАРИТЕ ОВАА ГОДИНА

„Оскарите“ значително паднаа во очите на гледачите, покажуваат првичните податоци на „Нилсен“ за неделното шоу. „Ју-ес тудеј“ го нарекоа руина на воз, додека „Њујорк Тајмс“

ХАРИ СТАЈЛС ВО НАРЕДНИОТ ФИЛМ ЌЕ ГЛУМИ ГЕЈ ПОЛИЦАЕЦ И ЌЕ ИМА ЕКСПЛИЦИТНИ СЦЕНИ СО МАЖ

Новиот филмски проект поврзан со името на пејачот се вика „Мој полицаец“. Во него, Стајлс ќе глуми геј полицаец како дел од романтична драма. Тој

1 2 3 11