СЕ ОГЛАСИЈА ХАРИ И МЕГАН МАРКЛ ЗА СМРТТА НА ПРИНЦОТ ФИЛИП

Принцот Хари и неговата сопруга Меган Маркл на веб-страницата на нивната организација Архвел, му оддадоа почит на принцот Филип кој почина во петокот, додека продолжуваат

ОПРА ОД ИНТЕРВЈУТО СО ХАРИ И МЕГАН МАРКЛ ЗАРАБОТИЛА 7 МИЛИОНИ ДОЛАРИ!

Опра Винфри пред неколку седмици го одржа можеби најважното интервју во последните 10 години од нејзината кариера, кога разговараше со Хари и Меган Маркл за

50 МИЛИОНИ ЛУЃЕ ГО ГЛЕДАЛЕ ИНТЕРВЈУТО НА ОПРА СО ХАРИ И МЕГАН

50 милиони луѓе ширум светот го гледале интервјуто на Опра Винфри со британскиот принц Хари и неговата сопруга Меган Маркл на телевизија или преку платформа за стриминг, објави американската телевизиска мрежа ЦБС.