Ќерката на Балашевиќ: Те сакам тато, ти ми го подари најубавиот можен живот

Ќерката на починатиот Ѓорѓе Балашевиќ, Јована, одлучи заедно со фановите на нејзиниот покоен татко, да сподели видео на кое се прикажува прослава од приватен роденден, како и емотивен текст во кој се заблагодарува за се што нејзиниот татко и пружил во животот.

Јокиќ скршен: „Балашевиќ ми помогна да „измамам“девојка, не му се заблагодарив“

Никола Јокиќ одигра добра, разноврсна игра во победата на неговиот Денвер против Кливленд вчера на неговиот роденден, но веста за смртта на кантавторот Ѓорѓе Балашевиќ